O TECHNIK'u
O TECHNIK'u
TECHNIK Serwis Elektroniki to serwis na miarę Twoich potrzeb. Posiada ofertę skierowaną do klientów indywidualnych, ale również do małych i średnich firm. "TECHNIK" posiada wieloletnie doświadczenie we wielu dziedzinach, m.in. informatyka, elektronika, elektryka.
"TECHNIK" posiada również podstawowe doświadczenie budowlane, jest komunikatywny, dzięki czemu łatwo adaptuje się na budowie oraz łatwo nawiązuje współprace z innymi ekipami, eliminując ryzyko nieporozumień.
"TECHNIK" ciągle poszerza zakres wiedzy, starając się być na bieżąco z nowinkami technicznymi, również metody i organizacja pracy nieustannie ewoluuje, podwyższając, i tak wysoką, jakość technicznych usług.
Wyróżnia się na "rynku" jakością świadczonych usług oraz kulturą pracy. W tej, jakże ważnej kwestii, „TECHNIK” jest bezkonkurencyjny. Ściśle współpracuje z klientem, doradza oraz pomaga, dokłada wszelkich starań żeby współpraca przebiegała w miłej i kulturalnej atmosferze.

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT

Dane firmy, adres oraz mapa dojazdu

znajdują się w "KONTAKT"

STRONA GŁOWNA

KONTAKT

O NAS

"Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych...."

Prawa autorskie TECHNIK Serwis Elektroniki

TA STRONA KORZYSTA Z COOKIES, JEŻELI TEGO NIE AKCEPTUJESZ MOŻESZ WYŁĄCZYĆ ICH OBSŁUGĘ W TWOJEJ PRZEGLĄDARCE, NASZA STRONA ZACHOWA FUNKCJONALNOŚĆ, PRZESTANĄ JEDYNIE DZIAŁAĆ NIEKTÓRE DODATKI
JAK WYŁĄCZYĆ COOKIES?